I.  Witamy w nowym roku szkolnym. Informujemy, że w dniu 02.09.2019 r.  ( poniedziałek ) autobusy szkolne przywiozą i odwiozą dzieci do przedszkola w tych samych godzinach, co w poprzednim roku szkolnym.
Nie mamy możliwości zabrać dzieci do kościoła, więc, jeśli rodzice chcą, robią to sami.
II.  Od dnia 03.09.2019 r. ( wtorek ) zmianie ulegną ranne kursy autobusowe na Jadowniki Mokre. Dzieci te będą zabierane pierwszym kursem autobusu – będzie to ciąg dalszy trasy od Miechowic Małych poprzez tzw. ,, Dziady”
i Jadowniki Mokre. Autobus zabierze dzieci na Dziadach około 8.15 – 8.20, ostatni przystanek na Rzadkim Lesie ok. godz.8.30.
III. Ze względów organizacyjnych zmianie ulegną godziny spożywania posiłków dla grupy maluchów i starszaków. W związku z tym zwracamy się z prośbą aby dzieci przyprowadzane były do godz. 9.00, chyba, że zaistnieją ważne powody spóźnienia.