Publiczne Przedszkole w Wietrzychowicach
Szanowni Państwo! Od jutra na stronie internetowej przedszkola ukazywać się będą propozycje zabaw i zajęć, które będziecie Państwo mogli wykorzystać do działań z dziećmi. Mają one charakter ogólny, tj. dopasowany do wszystkich grup wiekowych dzieci, jest również część przeznaczona dla dzieci sześcioletnich, jak również zadania dla dzieci chętnych. Będziemy wdzięczni za zdjęcia dokumentujące ,,pracę” dziecka z Państwem w oparciu o nasze materiały, jak również za zbiory powstałych prac plastycznych, które dziecko przyniesie po powrocie do przedszkola. Zdjęcia proszę przesyłać na : przedszkolewietrzychowice@vp.pl. Dziękujemy i zachęcamy do współpracy.
                                                                              Z poważaniem:  Małgorzata Policht