WAŻNE  INFORMACJE  W  SPRAWIE  ODPŁATNOŚCI  ZA    PRZEDSZKOLE!

1. Od 13 września, tj. od poniedziałku należy zgłaszać wszystkie nieobecności dzieci, aby można im było odliczać te dni z wyżywienia. Zgłoszenie osobiste lub telefoniczne powinno odbyć się dzień wcześniej ( w godzinach pracy przedszkola ) lub w dniu nieobecności dziecka, ALE DO GODZ. 8.00 RANO! Wtedy już od tego dnia nastąpi odliczenie. Jeśli Państwo nie zdążą, lub po prostu zgłoszą to o innej godzinie – odliczenie nastąpi od dnia następnego.

Jeśli rodzic nie będzie zgłaszał nieobecności dziecka, dni te będą pełnopłatne za wyżywienie.

1. Odpłatność za przedszkole uiszczamy na konto ( tak, jak w roku poprzednim). Numer konta i poprawny zapis podany jest w kąciku dla rodziców w przedszkolu i oddziale. Płacimy obowiązkowo do 20 -tego każdego miesiąca. Kwota musi być dokładnie taka jak podano na ,, pasku” dla rodzica. Dodatkowo kwoty wpłat będą się ukazywać w e – dzienniku w wiadomości dla rodzica.